Prodejna a výdejna v centru Ostravy je nadále otevřena. Vaše objednávky odesíláme okamžitě.

Kavárna a bar

U nás na prodejně si můžete dopřát dokonalý šálek čaje KusmiTea nebo kávy Nespresso s nádhernou cremou, svůdným aroma a plnou chutí. K přípravě používáme profesionální kávovar Aguila 220, který tento zážitek ještě umocní. Káva Nespresso zaručuje vždy 100% čerstvost, protože ihned po namletí je hermeticky uzavřena do hliníkové kapsle, která ji chrání před vzduchem, světlem a vlhkostí. 

Nebo si u nás napárujte svěží gin v kombinaci s originálním tonikem a kořením. Chuť gin & toniku je dána z velké části kvalitou toniku, proto používáme čistě přírodní toniky anglické rodinné firmy Franklin & Sons v příchutích: natural, natural light, bezinka a okurka, rebarbora a ibišek, rozmarýn a černé olivy, sicilský citron.

Kapsle Nespresso

Sháníte Nespresso kapsle do domácích kávovarů, ale nechcete čekat na dodání? U nás na prodejně si kapsle vyberete a hned odnesete. V nabídce máme nejprodávanější druhy kapslí: Capriccio, Roma, Ristretto, Arpeggio, Volluto, Fortissio lungo, Vivalto lungo, Venezia, Kazaar, Arpeggio decaffeinato, Indonesia, Colombia, Ethiopia, Nicaragua, India, Caramel.


Nabídka rumů

Pro všechny milovníky rumů máme v naší nabídce přes 60 otevřených lahví. Přijďte ochutnat originální příchutě z celého světa do naší prodejny v centru Ostravy, kde vám rádi pomůžeme s výběrem a můžete si nakombinovat své vlastní degustační menu.