Žufánek Pepper Gin no.2 45% 0,5l

David Pavel z Pepper Fieldu vysvětluje, „Náš lyofilizovaný pepř je čerstvý zelený kampotský pepř v solném nálevu, který u nás v Česku sušíme mrazem.

Můžeme doručit do:
30.5.2023
Skladem (5 ks)
Kód: GI308
Značka: Žufánek
1 639 Kč 1 355 Kč bez DPH
Kategorie: Gin
Země původu: Česká republika
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 45%

David Pavel z Pepper Fieldu vysvětluje, „Náš lyofilizovaný pepř je čerstvý zelený kampotský pepř v solném nálevu, který u nás v Česku sušíme mrazem. Je to jediná technika, díky které zůstane v pepři všechna původní chuť, aniž by ztratil na kvalitě. Výhodou je, že se dá skladovat jako sušený pepř, a přitom chutná jako čerstvý, ne-li lépe. Když jej pak spojíte s tekutinou, opět nasaje vláhu a chutná jako čerstvé zrnko“. Výsledkem je fantasticky aromatický gin plný charakteristické chuti kampotského pepře obalený jalovcem, olivami a bazalkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ŽUFÁNEK s.r.o. (dříve ŽUSY, s.r.o.) je legendou českého lihovarství, kterou v roce 2000 založili manželé Josef a Marcela Žufánkovi spolu se syny Martinem, Josefem a Janem. Všechny produkty jsou vyrobené podle osvědčených receptur, bez použití ochucovadel, umělých barviv a aromat. Z ovoce z vlastních ovocných sadů se vyrábí 100 % přírodní, lahodné a jemné pálenky, které mají typickou chuť a vůní. Produkce lihovaru začala tradiční Slivovicí, která se postupně rozšiřovala o různé druhy ovoce, o likéry, giny a absinthe.   

Zpět do obchodu