Prodejna a výdejna v centru Ostravy je nadále otevřena. Vaše objednávky odesíláme okamžitě.
2 hodnocení

A.H.Riise Platinum 42% 0,7l

Tohoto unikátního solera rumu existuje jen 6000 lahví. Ani jedna navíc. Mísí v sobě dvě dokonalé lahůdky, jednu 40letou, druhou 21letou.
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: RU022
Značka: A.H.Riise
5 758 Kč 4 759 Kč bez DPH
Kategorie: Rum
Země původu: Panenské ostrovy
Doba zrání: 21 - 40 let
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 42%
Položka byla vyprodána…

Tohoto unikátního solera rumu existuje jen 6000 lahví. Ani jedna navíc. Mísí v sobě dvě dokonalé lahůdky, jednu 40letou, druhou 21letou. Zrály v evropských klimatických podmínkách hezky pomalu, svým tempem, v pečlivě vybraných dubových sudech až k naprosté dokonalosti. Temně jantarový rum voní po marshmallows, vinných želatinových bonbónech a banánech s lehoučkým dotykem svěží máty. Na patře ucítíte typické aroma luxusních pracoven – náznak kůže, leštěnky na nábytek, citrusové noty a opět želatinové bonbony. V dlouhém, bohatém závěru vás bude doprovázet zralé ovoce, dubové dřevo, sladký med a máta. Unikátní chuťový zážitek. Na zdraví!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Mladý dánský lékárník Albert Heinrich Riise si z cest vozil bylinky a z nich vyráběl kosmetické a léčivé přípravky a alkohol. Zpočátku ale ne k vnitřnímu užití. V Západní Indii se tehdy vyráběl rum, kterému se přezdívalo Devil Killer. Díky přibližně 70% obsahu alkoholu vypálil totiž člověku díru do krku až po podrážky. A. H. Riise ho míchal s hořkými lihovinami a úspěšně nabízel jako lék na žaludeční nevolnosti. Víceméně náhodou se mu také podařilo vyrobit jeden z nejlepších rumů na trhu. Rumy z této produkce jsou známé svým sladkým, výrazně ovocným chuťovým profilem a patří k těm nejoblíbenějším.