Řízené degustace

Pokud chcete proniknout do rumového světa chutí a dozvědět se více o rumu jako takovém, tak právě pro vás a vaše přátelé jsou jako stvořené naše řízené degustace pod vedením zkušeného ambasadora. 

  1. Vyberte si termín degustace

Všechny aktuální termíny řízených degustací naleznete níže. 

  1. Ověřte si, zda máme volná místa

Pro každou degustaci jsme zvolili i maximální počet hostů, aby se každý mohl pohodlně usadit a užít si v příjemné atmosféře degustační večer. Proto nám prosím napište nebo zavolejte a ujistěte se, že máme volná místa. Kontaktní formulář naleznete níže.

  1. Zaplaťte vstupenku

Pokud jsou ještě volná místa, svou vstupenku můžete zaplatit předem na prodejně nebo v den konání degustace hotově nebo kartou. Degustaci je možno také vybrat a zakoupit přímo na eshopu nebo naší prodejně formou dárkové poukázky. Platnost poukázky je 1 rok od dne zakoupení.


Obsah balíčku

V ceně balíčku je zahrnuta 90 minutová prezentace profesionálního ambasadora, 6 degustačních vzorků rumů, hořké čokolády sloužící k neutralizaci chutí mezi jednotlivými vzorky, káva Nespresso dle výběru, brožurka s vypsanými degustačními vzorky s místem pro poznámky, stylová propiska a karafy s vodou. U degustace Ultra Premium připravujeme welcome drink z rumu.


Firemní a soukromé akce

Pomůžeme vám připravit degustaci na míru dle vašich potřeb s kapacitou až 15 míst k sezení v prostorách naší prodejny v centru Ostravy. Zažijte neopakovatelný teambuilding s kolegy, či oslavu narozenin s vašimi přáteli. Kontaktujte nás pro individuální cenovou kalkulaci.


Termíny veřejných degustací

 

1.6.2022 STŘEDA 19:00 | DEGUSTACE ULTRA PREMIUM 990 Kč  

Degustace ULTRA PREMIUM

 

 

24.6.2022 PÁTEK 19:00 | GINOVÁ DEGUSTACE 990 Kč Novinka

Při této degustaci ochutnáte kombinaci originálních ginů společně s toniky, čerstvými bylinkami a ovocem. Přijďte k nám přivítat horké letní dny.  

 Ginová degustace

 

 

9.9.2022 PÁTEK 19:00 | DEGUSTACE ULTRA PREMIUM 990 Kč

 Degustace ULTRA PREMIUM

 

 

14.10.2022 PÁTEK 19:00 | DEGUSTACE ULTRA PREMIUM 990 Kč

 Degustace ULTRA PREMIUM

 

 

4.11.2022 PÁTEK 19:00 | DEGUSTACE ULTRA PREMIUM 990 Kč

 Degustace ULTRA PREMIUM

 

 

Kontaktní formulář

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení