Řízené degustace

Pokud chcete proniknout do rumového světa chutí a dozvědět se více o rumu jako takovém, tak právě pro vás a vaše přátelé jsou jako stvořené naše řízené degustace pod vedením zkušeného ambasadora. 

  1. Vyberte si termín degustace

Všechny aktuální termíny řízených degustací naleznete níže. 

  1. Ověřte si, zda máme volná místa

Pro každou degustaci jsme zvolili i maximální počet hostů, aby se každý mohl pohodlně usadit a užít si v příjemné atmosféře degustační večer. Proto nám prosím napište nebo zavolejte a ujistěte se, že máme volná místa. Kontaktní formulář naleznete níže.

  1. Zaplaťte vstupenku

Pokud jsou ještě volná místa, svou vstupenku můžete zaplatit předem na prodejně nebo v den konání degustace hotově nebo kartou. Degustaci je možno také vybrat a zakoupit přímo na eshopu nebo naší prodejně formou dárkové poukázky. Platnost poukázky je 1 rok od dne zakoupení.


Obsah balíčku

V ceně balíčku je zahrnuta 90 minutová prezentace profesionálního ambasadora, 6 degustačních vzorků rumů, hořké čokolády sloužící k neutralizaci chutí mezi jednotlivými vzorky, káva Nespresso dle výběru, brožurka s vypsanými degustačními vzorky s místem pro poznámky, stylová propiska a karafy s vodou. U degustace Ultra Premium připravujeme welcome drink z rumu.

Při rezervaci termínu budeme chtít znát číslo voucheru, v případě, že jste jeho držitelem a přejete si tento voucher uplatnit na danou degustaci. 


Firemní a soukromé akce

Pomůžeme vám připravit degustaci na míru dle vašich potřeb s kapacitou až 15 míst k sezení v prostorách naší prodejny v centru Ostravy. Zažijte neopakovatelný teambuilding s kolegy, či oslavu narozenin s vašimi přáteli. Kontaktujte nás pro individuální cenovou kalkulaci.


Termíny veřejných degustací 

Nové termíny degustací pro rok 2024 budeme vypisovat na přelomu prvního a druhého měsíce roku 2024. Proto sledujte naše www stránky nebo sociální sítě.

 

 

 

Kontaktní formulář

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu