Dne 28.5.2024 je prodejna z technických důvodů otevřena od 9:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Řízené degustace

Pokud chcete proniknout do rumového světa chutí a dozvědět se více o rumu jako takovém, tak právě pro vás a vaše přátelé jsou jako stvořené naše řízené degustace pod vedením zkušeného ambasadora. 

  1. Vyberte si termín degustace

Všechny aktuální termíny řízených degustací naleznete níže. 

* Pokud se vypsaný termín nenaplní na požadovanou minimální kapacitu, tak může dojít k přesunu termínu na jiné datum. Termín se může také přesunout z důvodu nemoci našich zaměstnanců. 

  1. Ověřte si, zda máme volná místa

Pro každou degustaci jsme zvolili i maximální počet hostů, aby se každý mohl pohodlně usadit a užít si v příjemné atmosféře degustační večer. Proto nám prosím napište nebo zavolejte a ujistěte se, že máme volná místa. Kontaktní formulář naleznete níže.

  1. Zaplaťte vstupenku

Pokud jsou ještě volná místa, svou vstupenku můžete zaplatit předem na prodejně nebo v den konání degustace hotově nebo kartou. Degustaci je možno také vybrat a zakoupit přímo na eshopu nebo naší prodejně formou dárkové poukázky. Platnost poukázky je 1 rok od dne zakoupení.


Obsah balíčku

V ceně balíčku je zahrnuta 90 minutová prezentace profesionálního ambasadora, 6 degustačních vzorků rumů, hořké čokolády sloužící k neutralizaci chutí mezi jednotlivými vzorky, káva Nespresso dle výběru, brožurka s vypsanými degustačními vzorky s místem pro poznámky, stylová propiska a karafy s vodou. U degustace Ultra Premium připravujeme welcome drink z rumu.

Při rezervaci termínu budeme chtít znát číslo voucheru, v případě, že jste jeho držitelem a přejete si tento voucher uplatnit na danou degustaci. 

Degustace probíhají na adrese provozovny v centru Ostravy.

Adresa provozovny

SPIRITS ORIGINAL
28. října 285/13
702 00 Ostrava - centrum


Firemní a soukromé akce

Pomůžeme vám připravit degustaci na míru dle vašich potřeb s kapacitou až 15 míst k sezení v prostorách naší prodejny v centru Ostravy. Zažijte neopakovatelný teambuilding s kolegy, či oslavu narozenin s vašimi přáteli. Kontaktujte nás pro individuální cenovou kalkulaci.


Termíny veřejných degustací 

 

ULTRA PREMIUM / STŘEDA / 29.5.2024 19:00 / 990 Kč

 

 

 

ULTRA PREMIUM / STŘEDA / 12.6.2024 19:00 / 990 Kč 

 

 

 

ULTRA PREMIUM / STŘEDA / 19.6.2024 19:00 / 990 Kč

 

Kontaktní formulář

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu