O nás

o_nas_web_bila

Jsme parta nadšenců z Ostravy, kteří milují cestování a objevování nových míst. Každý z nás navštívil zajímavá místa po celém světě, ze kterých si přivezl nespočet zážitků. Nejvíce nás na cestování baví poznávání místních kultur a objevování nových chutí. Proto jsme se začátkem roku 2019 rozhodli, že chutě z celého světa, alespoň toho tekutého, nabídneme všem. Dali jsme hlavy dohromady, myšlenka se stala skutečností a 1. 8. 2019 jsme otevřeli kamennou prodejnu prémiového alkoholu v centru Ostravy.

Po našem prvním výročí v říjnu 2020 jsme se rozhodli naše působení ve velkém rozšířit a spustili jsme e-shop, kde je k dispozici osmkrát více lahví alkoholu, než je naše prodejna vůbec schopna pojmout. Stali jsme se tak největší alkotékou v Ostravě s nejširší nabídkou více než 2000 druhů lahví alkoholu.

Naše vize tímto teprve začíná a naše portfolio a služby nadále rozšiřujeme. Jsme teprve na začátku putování a objevování světa chutí a jsme rádi, že s námi můžete objevovat originalitu v každé láhvi

Tým SPIRITS ORIGINAL

 

Napsali o nás

Rumový ráj v Ostravě jede! I v pandemii... Co pijí Ostraváci nejraději?
Nový podnik v centru Ostravy: Nejen rumové království Spirits Original
Nová prodejna rumu v Ostravě: Spirits Original

Když jsem odpočíval na dovolené s rodinou v Beskydech zastihla mě zpráva o nové prodejně...

Novinka v centru Ostravy: rumový ráj u Sýkorova mostu

Milovníci rumu se dočkali v Ostravě nového podniku, kde si rozhodně přijdou na své. V nabídce...

 

Zpět do obchodu