Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

ABK6 Reserve Artist Collection vol.3 40% 0,7l

Třetí edice limitované nabídky vzácných reserv, které spojují umění staření špičkových cognaců a moderního francouzského malířství zastoupené lokálními umělci z regionu.

Můžeme doručit do:
30.3.2023
Skladem (6 ks)
Kód: CO085
Značka: ABK6
1 615 Kč 1 335 Kč bez DPH
Kategorie: Cognac
Země původu: Francie
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%

Třetí edice limitované nabídky vzácných reserv, které spojují umění staření špičkových cognaců a moderního francouzského malířství zastoupené lokálními umělci z regionu. Intenzivní a elegantní aroma s tóny jablek, hrušek, kandovaných švestek, vanilky, skořice s dřevitými doteky. Krásná kulatost na patře s vybalancovanými vanilkovými a dřevitými tóny doplňují svěží ovocné záblesky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lihovar ABK6, jehož vlastníkem je Abécassis Francis je umístěn v oblasti Domaine de Chez Maillard. Cílem značky je spojit v tomto nápoji mladého a moderního ducha s kvalitou. V současnosti je pod vedením dcery majitel Elodie Abecassis, která koňaku předává svou svěžest a mladistvost. Tento lihovar vlastní jak svou vlastní značku, tak značky Leyre a Réviseur, které již získaly více než 60 ocenění.

Zpět do obchodu