Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

Absolut Rainbow 40% 0,7l

Absolut Rainbow je prémiová švédská vodka oblečena do duhových barev.
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Skladem (7 ks)
Kód: VO230
Značka: Absolut
542 Kč 448 Kč bez DPH
Kategorie: Vodka
Země původu: Švédsko
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%

Absolut Rainbow je prémiová švédská vodka oblečena do duhových barev. Láhev znázorňuje hrdost, podporu a právo milovat kohokoliv bez rozdílu pohlaví nebo barvy kůže a posílá vzkaz do celého světa. Čirá vodka bez přidaného cukru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Absolut vodka se vyrábí na jediném místě na světě kontinuální destilací vysoce kvalitní ozimé pšenice za použití vody z vlastní studny. Po destilaci je produkt podroben čtyřfázovému filtračnímu procesu, který mu zajišťuje renomé jednoho z vůbec nejčistších destilátů na světě. Plní se do unikátních lahví, jež jsou vyplachovány samotnou vodkou Absolut. Vynikající, naprosto čirý obilný destilát s jemnými tóny, které odkazují na vstupní surovinu. Vodku Absolut vyrábí společnost Vin&Spirit AB, což je švédská firma, která koupila původního výrobce Absolut vodky - českou firmu Dynybyl. Tato oblíbená vodka, která se vyrábí pouze ve Švédsku, je jedním z nejprodávanějších alkoholických nápojů na světě.

Zpět do obchodu