Absolut Uncover 40% 0,7l

Limitovaná Edice Absolut Uncover. Inspirována je jasem noci, Absolut Uncover je poctou těch chvil, které se dějí po západu slunce.
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Kód: VO234
Značka: Absolut
542 Kč 448 Kč bez DPH
Kategorie: Vodka
Země původu: Švédsko
Objem: 1l
Obsah alkoholu: 40%
Limitovaná Edice Absolut Uncover. Inspirována je jasem noci, Absolut Uncover je poctou těch chvil, které se dějí po západu slunce. Vodka Absolut byla v současné podobě představena v roce 1979, ale její původ sahá až do roku 1879. Nyní je druhou nejprodávanější značkou mezi prémiovými vodkami v celosvětovém meřítku a celkově čtvrtou největší značkou mezi prémiovými destiláty. Vyrábí se v obci Ahus z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace. Kromě čisté vodky Absolut si můžete vychutnat i další varianty vyrobené mísením vodky Absolut s přírodními příchutěmi bez přidaného cukru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Absolut vodka se vyrábí na jediném místě na světě kontinuální destilací vysoce kvalitní ozimé pšenice za použití vody z vlastní studny. Po destilaci je produkt podroben čtyřfázovému filtračnímu procesu, který mu zajišťuje renomé jednoho z vůbec nejčistších destilátů na světě. Plní se do unikátních lahví, jež jsou vyplachovány samotnou vodkou Absolut. Vynikající, naprosto čirý obilný destilát s jemnými tóny, které odkazují na vstupní surovinu. Vodku Absolut vyrábí společnost Vin&Spirit AB, což je švédská firma, která koupila původního výrobce Absolut vodky - českou firmu Dynybyl. Tato oblíbená vodka, která se vyrábí pouze ve Švédsku, je jedním z nejprodávanějších alkoholických nápojů na světě.

Zpět do obchodu