Absolut Watermelon 38% 0,7l

Absolut Watermelon je jemná švédská vodka s příchutí vodního melounu. Vyrábí se neustálou destilací a chutná neuvěřitelně čistě.
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: VO313
Značka: Absolut
382 Kč 316 Kč bez DPH 546 Kč / 1 l
Kategorie: Vodka
Země původu: Švédsko
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 38%
Položka byla vyprodána…
Absolut Watermelon je jemná švédská vodka s příchutí vodního melounu. Vyrábí se neustálou destilací a chutná neuvěřitelně čistě. Destiluje se ze zimní pšenice a přidává se do ní přírodní melounová příchuť! Bez přidaného cukru.Tato vodka je dokonalým partnerem pro teplé letní dny. Má osvěžující chuť sladkého melounu, která vytváří dokonalou chuť ve spojení s jemnou vodkou Absolut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Absolut vodka se vyrábí na jediném místě na světě kontinuální destilací vysoce kvalitní ozimé pšenice za použití vody z vlastní studny. Po destilaci je produkt podroben čtyřfázovému filtračnímu procesu, který mu zajišťuje renomé jednoho z vůbec nejčistších destilátů na světě. Plní se do unikátních lahví, jež jsou vyplachovány samotnou vodkou Absolut. Vynikající, naprosto čirý obilný destilát s jemnými tóny, které odkazují na vstupní surovinu. Vodku Absolut vyrábí společnost Vin&Spirit AB, což je švédská firma, která koupila původního výrobce Absolut vodky - českou firmu Dynybyl. Tato oblíbená vodka, která se vyrábí pouze ve Švédsku, je jedním z nejprodávanějších alkoholických nápojů na světě.

Zpět do obchodu