ArArAt 20y Nairi 40% 0,7l

ArArAt 20 y.o. Nairi získala svůj název podle jedné z nejmocnějších zemí Nairi, která byla známá svým nedobytným hlavním městem Tušpou.
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (6 ks)
Kód: BR005
Značka: Ararat
1 971 Kč 1 629 Kč bez DPH 2 816 Kč / 1 l
Kategorie: Brandy
Země původu: Arménie
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
ArArAt 20 y.o. Nairi získala svůj název podle jedné z nejmocnějších zemí Nairi, která byla známá svým nedobytným hlavním městem Tušpou. Nairi má nádherně sytou, tmavě jantarovou barvu a jemnou cedrovou vůni. Na trh byla uvedena již v roce 1887 a od té doby se stala nedílnou součástí života mnoha generací milovníků brandy. ArArAt je nejznámější a nejúspěšnější značkou brandy na světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Legendární arménská brandy, jejíž historie spadá až do roku 1887. U zrodu téhle legendy stál obchodník Nerses Tairyan, který postavil první likérku v Jerevanu pro zpracování skvělého vína a brandy. Na začátku 20. století se dostalo společnosti Ararat velké pocty. Získala status dodavatele arménské brandy ke dvoru císaře Mikuláše II. Množství medailí potvrzuje kvalitu produktů značky Ararat, která si odnesla i patřičné uznání od francouzských mistrů, což je nejvyšší možná poklona.

Zpět do obchodu