Prodejna a výdejna v centru Ostravy je otevřena. Vaše objednávky odesíláme okamžitě.
Neohodnoceno

Beluga Noble Celebration 40% 1l

Tato limitovaná edice ultra prémiové vodky Beluga je inspirovaná výjimečně dlouhou historií destilerie ve městě Mariinsk.
Můžeme doručit do:
17.6.2021
Skladem (2 ks)
Kód: VO030
Značka: Beluga
1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Kategorie: Vodka
Země původu: Rusko
Objem: 1l
Obsah alkoholu: 40%
Tato limitovaná edice ultra prémiové vodky Beluga je inspirovaná výjimečně dlouhou historií destilerie ve městě Mariinsk, jež v roce 2015 oslavila výročí 115 let od založení. Mariinsk, ležící v Kemerovské oblasti asi 4000 km západně od Moskvy poblíž řeky Kija a Transsibiřské magistrály, je legendární destilerií, která byla v srdci Sibiře založena již v roce 1900. Edice Beluga Celebration byla vyrobena na její počest. Sladový destilát té nejvyšší možné kvality, průzračná artézská voda a pečlivá práce skutečných mistrů. Tento exkluzivní produkt představuje sofistikované spojení moderních technologií a ruční práce, jež je pro vodku Beluga typické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vodka Beluga je mistrovské dílo každým coulem, které vzešlo z jediné touhy: vytvořit ve všech ohledech prémiovou ruskou vodku s maximálním důrazem na kvalitu a čistotu. Nejde zdaleka pouze o sladový alkohol té nejvyšší možné kvality (namísto obilného) nebo průzračnou artézskou vodu ze Sibiře. Beluga je vznešeným nápojem s ušlechtilou chutí i duchem. Pozornost je věnována každému detailu. To se netýká pouze obsahu láhve, ale také samotného obalu. Ať už jde v případě Beluga Gold o zátku zalitou voskem, o ručně šité dárkové balení u Beluga Allure či o kovovou sošku jesetera bělugy, která je ručně vkládána na každou jednotlivou láhev. Právě posledně zmíněná ozdoba symbolizuje čistotu přírody. Pro milovníky vodky hraje klíčovou roli chuť. Ta je u vodky Beluga Noble zajištěna také třicetidenním odpočinkem po destilaci.