Zveřejnili jsme termíny degustací pro rok 2024. Více zde.

HELL OR HIGH WATER, rum, který překoná jakoukoli překážku.

Společnost One Eyed Spirits má svůj pozoruhodný příběh, který je plný překážek, zoufalství i zvratů.

Před deseti lety se dva rumový nadšenci rozhodli stvořit nejlepší „ron“ na světě a ke spolupráci oslovili nejznámějšího Rona, kterým byl Ronald Jeremy Haytt. Ten značce propůjčil své jméno, s tvorbou samotné tekutiny ovšem neměl nic společného. Jedinečnou chuť a kvalitu rumů Ron de Jeremy mají na svědomí pouze její zakladatelé Jouko a Olli.

Díky nim se Ron de Jeremy zařadil mezi TOP 10 nejvíce trendy rumů na světě.

Překonali toho již mnoho v Panamě jim vyhořel sklad s roční zásobou jejich rumů, dvanáctkrát čelili hrozbě bankrotu, překonali smrt blízkého spolupracovníka i spoustu chyb ve výrobě. A nyní čelí jejich rum Ron de Jeremy negativním dopadům, které způsobilo několikanásobné obvinění Ronalda Haytta ze sexuálního obtěžování. I když samotní zakladatelé pevně věří v Hayttovu nevinnu, jednoznačně odsuzují jakékoli sexuální obtěžování. Tady jde již legrace stranou. A proto se rozhodli svůj drahocenný rum ochránit, tedy přejmenovat.

Nevzdávají se a rum, který reflektuje jejich nadšení, odhodlanost i duši nazvali HELL OR HIGH WATER.

Tento název jednoduše vyjadřuje, že jsou ochotni překonat jakoukoli překážku, jejich odhodlanost se nikdy nezlomí i kdyby měli jít do pekla, i kdyby měla přijít 100letá voda. Za svůj rum budou dál bojovat a vždy si ho na závěr vychutnají s úsměvem na rtech.

Hell or high water

 

Zpět do obchodu