Elektronický dárkový poukaz 2000 Kč

Elektronický dárkový poukaz SPIRITS ORIGINAL na nákup zboží v hodnotě 2000 Kč.

Elektronické dárkové poukazy jsou prodejné pouze samostatně, nelze kombinovat s jinými produkty.

Ihned ke stažení
Kód: 6671
2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Kategorie: Dárkové poukazy
Dárkový poukaz 2000
ZDARMAZDARMA

Přemýšlíte nad dárkovým poukazem, který bude doručen na vaši emailovou adresu ihned po zaplacení? Tady je řešení - elektronický dárkový poukaz SPIRITS ORIGINAL na nákup zboží v hodnotě 2000 Kč. Doručen na zadanou emailovou adresu do pár okamžiků po zpracování platby. 

Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení. Hodnota poukazu musí být vyčerpána v jeho plné výši, případný rozdíl není zákazníkům vyplácen. Poukaz nelze směnit za peníze. Dárkový poukaz lze uplatnit na eshopu a v prodejně SPIRITS ORIGINAL na adrese 28. října 13, 702 00 Ostrava.

Podmínky použití:

  1. Hodnota uvedená na poukazu Vám bude odečtena z ceny nákupu v internetovém obchodě na www.spiritsoriginal.cz. V případě nákupu na prodejně SPIRITS ORIGINAL na adrese 28. října 13, 702 00 Ostrava.
  2. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.
  3. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
  4. Poukaz je platný 1 rok od nákupu, po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným.
  5. Poukazem lze uhradit pouze nákup v internetovém obchodě na stránkách www.spiritsoriginal.cz nebo na prodejně SPIRITS ORIGINAL na adrese 28. října 13, 702 00 Ostrava.
  6. Po použití kódu k úhradě nákupu na www.spiritsoriginal.cz nebo na uvedené prodejně se poukaz stává neplatným.
  7. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.
  8. Kupující není oprávněn poukaz dále přeprodávat třetím osobám. V případě, že tak i přes tento zákaz učiní, je plně odpovědný za případné škody, které třetím osobám vzniknou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu