Elektronický dárkový poukaz na řízenou degustaci ULTRA PREMIUM

Elektronický dárkový poukaz SPIRITS ORIGINAL na nákup řízené degustace.

Elektronické dárkové poukazy jsou prodejné pouze samostatně, nelze kombinovat s jinými produkty.

Ihned ke stažení
Kód: 6677
990 Kč 818 Kč bez DPH
Kategorie: Dárkové poukazy
Dárkový poukaz degustace ULTRA PEMIUM
ZDARMAZDARMA

Přemýšlíte nad dárkovým poukazem, který bude doručen na vaši emailovou adresu ihned po zaplacení? Tady je řešení - elektronický dárkový poukaz SPIRITS ORIGINAL na nákup řízené degustace. Doručen na zadanou emailovou adresu do pár okamžiků po zpracování platby. 

Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení. Hodnota uvedená na poukazu, v tomto případě 990 Kč Vám bude odečtena za využití řízené degustace. Termíny degustací jsou vypsány na našich stránkách www.spiritsoriginal.cz. Poukaz nelze směnit za peníze. 

Podmínky použití:

  1. Hodnota uvedená na poukazu, v tomto případě 990 Kč Vám bude odečtena za využití řízené degustace. Termíny degustací jsou vypsány na našich stránkách www.spiritsoriginal.cz 
  2. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem řízené degustace. 
  3. U degustace, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
  4. Poukaz je platný 1 rok od nákupu, po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným.
  5. Po použití kódu k úhradě řízené degustace se poukaz stává neplatným.
  6. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.
  7. Kupující není oprávněn poukaz dále přeprodávat třetím osobám. V případě, že tak i přes tento zákaz učiní, je plně odpovědný za případné škody, které třetím osobám vzniknou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu