Nealko gin
Máte rádi gin, ale z jakéhokoliv důvodu nemůžete nebo nechcete alkohol? Máme pro vás skvělé řešení - NEALKO GIN.
Řazení produktů
Výpis produktů
Beefeater Alcohol Free 0,7l
Skladem
(2 ks)
435 Kč
Měrná cena:
621,43 Kč / 1 l
Nealkoholická varianta oblíbeného ginu Beefeater.
Gordons Pink Alcohol Free 0,7l
Skladem
(6 ks)
425 Kč
Měrná cena:
607,14 Kč / 1 l
Nealko Gordon's Pink přináší výraznou chuť malin a jahod.
Whitley Neill Raspberry Alcohol Free 0,7l
Skladem
(5 ks)
424 Kč
Měrná cena:
605,71 Kč / 1 l
Ochutnejte nealkoholický gin na bázi malinového ginu.
Ovládací prvky výpisu
4 položek celkem
