A.H.Riise Tasting Box Valdemar 9x0,02l

Připravili jsme pro vás tři lahodné degustační boxy, které vám dokonale představí svět A.H. Riise.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>20 ks)
Kód: RU1669
Značka: A.H.Riise
788 Kč 651 Kč bez DPH 4 378 Kč / 1 l
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Karibik
Objem: 0,02l
A.H.Riise Tasting Box Valdemar
Tip

Připravili jsme pro vás tři lahodné degustační boxy, které vám dokonale představí svět A.H. Riise. Tři krabičky obsahují skleničku A.H. Riise, podtácky s degustačními poznámkami pro každou z osmi mini lahviček (2 cl) s různými směsmi z řady A.H. Riise XO, Danish Navy, řady Ultra Premium a směsí od Santos Dumont. Devátá láhev je speciálním překvapením.

Tři krabičky byly pojmenovány "Albert", "Henriette" a "Valdemar" podle samotného Alberta Heinricha Riiseho, jeho manželky a jednoho z jejich synů.

Pomocí degustačních boxů můžete najít svého osobního favorita ještě před zakoupením celé láhve nebo uspořádat vlastní degustaci pro přátele a rodinu.

Tento Tasting Box je pojmenován po synovi A. H. Riiseho Valdemarovi, který se spřátelil s norským králem Haakonem. Při této příležitosti sada samozřejmě obsahuje Haakon Royal Reserve, Family Reserve a ochutnávku naší nejlepší směsi A. H. Riise Signature + speciální překvapení.

Obsahuje: 8 + 1 lahví, degustační podtácky s poznámkami k degustaci a 1 originální tulipánovou degustační sklenici A.H. Riise.

 

Rumový set Valdemar obsahuje 8x miniaturu (0,02 l):

A.H. Riise Royal Danish Navy Frigate Jylland 45%

A.H. Riise Family Reserve 42 %

A.H. Riise XO Reserve Christmas Edition 40%

A.H. Riise Signature 43,9 %

A.H. Riise XO Reserve Haakon 42 %

A.H. Riise XO Port Cask 40%

A.H. Riise Non Plus Ultra Very Rare 42%

Santos Dumont XO 40%

+ speciální překvapení se starodávnou recepturou z roku 1838, která rozhodně překvapí vaše chuťové buňky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladý dánský lékárník Albert Heinrich Riise si z cest vozil bylinky a z nich vyráběl kosmetické a léčivé přípravky a alkohol. Zpočátku ale ne k vnitřnímu užití. V Západní Indii se tehdy vyráběl rum, kterému se přezdívalo Devil Killer. Díky přibližně 70% obsahu alkoholu vypálil totiž člověku díru do krku až po podrážky. A. H. Riise ho míchal s hořkými lihovinami a úspěšně nabízel jako lék na žaludeční nevolnosti. Víceméně náhodou se mu také podařilo vyrobit jeden z nejlepších rumů na trhu. Rumy z této produkce jsou známé svým sladkým, výrazně ovocným chuťovým profilem a patří k těm nejoblíbenějším.

 

Zpět do obchodu