Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

Absolut Drop of Love 40% 1l

Absolut Drop of Love je limitovaná edice švédské vodky Absolut.

Můžeme doručit do:
31.3.2023
Skladem (2 ks)
Kód: VO225
Značka: Absolut
589 Kč 487 Kč bez DPH
Kategorie: Vodka
Země původu: Švédsko
Objem: 1l
Obsah alkoholu: 40%

Absolut Drop of Love je limitovaná edice švédské vodky Absolut. Kreativní láhev s neobvyklým designem líčí slovo „láska“ pro celý svět v šestnácti jazycích. K výrobě byl použit inkoust z nenávistných vzkazů z celého světa, které Absolut přetvořila v lepší zprávu. Tato limitovaná edice poukazuje na to, že i nenávist může být inspirací pro výrobu něčeho pozitivního – lásky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Absolut vodka se vyrábí na jediném místě na světě kontinuální destilací vysoce kvalitní ozimé pšenice za použití vody z vlastní studny. Po destilaci je produkt podroben čtyřfázovému filtračnímu procesu, který mu zajišťuje renomé jednoho z vůbec nejčistších destilátů na světě. Plní se do unikátních lahví, jež jsou vyplachovány samotnou vodkou Absolut. Vynikající, naprosto čirý obilný destilát s jemnými tóny, které odkazují na vstupní surovinu. Vodku Absolut vyrábí společnost Vin&Spirit AB, což je švédská firma, která koupila původního výrobce Absolut vodky - českou firmu Dynybyl. Tato oblíbená vodka, která se vyrábí pouze ve Švédsku, je jedním z nejprodávanějších alkoholických nápojů na světě.

Zpět do obchodu