Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

Absolut Svea 40% 0,7l

Absolut Svea je švédská vodka doplněna o příchuť jablka a zázvoru, která byla určena výhradně pro domácí švédský trh.
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Skladem (7 ks)
Kód: VO232
Značka: Absolut
530 Kč 438 Kč bez DPH
Kategorie: Vodka
Země původu: Švédsko
Příchuť vodky: Jablko
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%

Absolut Svea je švédská vodka doplněna o příchuť jablka a zázvoru, která byla určena výhradně pro domácí švédský trh. O design láhve se postaral švédský umělec Fredrik Söderberg. Na přední straně je zobrazen letní slunovrat a na zadní zimní. Boky láhve reprezentují přechod od zimy do léta a naopak. Dokonale průzračná vodka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Absolut vodka se vyrábí na jediném místě na světě kontinuální destilací vysoce kvalitní ozimé pšenice za použití vody z vlastní studny. Po destilaci je produkt podroben čtyřfázovému filtračnímu procesu, který mu zajišťuje renomé jednoho z vůbec nejčistších destilátů na světě. Plní se do unikátních lahví, jež jsou vyplachovány samotnou vodkou Absolut. Vynikající, naprosto čirý obilný destilát s jemnými tóny, které odkazují na vstupní surovinu. Vodku Absolut vyrábí společnost Vin&Spirit AB, což je švédská firma, která koupila původního výrobce Absolut vodky - českou firmu Dynybyl. Tato oblíbená vodka, která se vyrábí pouze ve Švédsku, je jedním z nejprodávanějších alkoholických nápojů na světě.

Zpět do obchodu