Austrian Empire Navy Double Cask Cognac 46.5% 0,7l

Austrian Emire Navy Double Cask Cognac je vybraná směs nejjemnějšího dominikánského rumu stařeného do 21 let v dubových sudech.
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem (6 ks)
Kód: RU061
1 238 Kč 1 023 Kč bez DPH 1 769 Kč / 1 l
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Dominikánská republika
Doba zrání: 16 - 21 let
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 46,50%
Austrian Emire Navy Double Cask Cognac je vybraná směs nejjemnějšího dominikánského rumu stařeného do 21 let v dubových sudech s použitím metody solera. Na závěr se tato směs dozrát 12 až 16 měsíců v ex-koňak sudech. Je to symfonie, kde se ovoce, dubový sud a dlouhé staření dokonale doplňují. Jeden z nejlepších rumů, které masterblender namíchal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Albert Michler Distillery sídlí v britském Bristolu. Destilérka se těší celosvětové oblíbenosti pro výrobu prémiových lihovin jako jsou likéry, rumy, gin a originální český absinth. Historie sahá až do první poloviny 18. století, původní společnost byla založena ve vesnici Buchsdorf (Buková) u česko-polské hranice v okrese Jeseník. Původní výrobna zásobovala kompletně celou Rakousko-uherskou monarchii. Albert Michler byl prvním z distributorů jamajského rumu ve střední Evropě, dodával také rum pro rakouské císařské námořnictvo.

 

Zpět do obchodu