Beefeater 24 45% 0,7l

Obsahuje 12 vysoce kvalitních rostlinných složek, ručně loupané grapefruity, kůra ze sevillských pomerančů nebo japonský čaj Sencha.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (6 ks)
Kód: GI001
Značka: Beefeater
637 Kč 526 Kč bez DPH 910 Kč / 1 l
Kategorie: Gin
Země původu: Velká Británie
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 45%
Beefeater je jedinečný destilát, který se vyrábí přímo v Londýně pomocí tradičních, 200 let starých postupů. Destilace probíhá v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna. Obsahuje 12 vysoce kvalitních rostlinných složek, ručně loupané grapefruity, kůra ze sevillských pomerančů nebo japonský čaj Sencha. Díky svému jedinečnému přírodnímu složení je velmi jemný, a dá se proto skvěle využít jako přísada do koktejlů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Beefeater Distillery se nachází ve čtvrti Kennington v Londýně. Vyrábí se tu řemeslně zpracovávaný gin, jehož receptura se od 19. století téměř nezměnila. Město Londýn mělo stěžejní roli ve vývoji London Dry Ginu. Výroba britského ginu byla od počátku úzce spjata s výrobou Beefeater Ginu. Beefeater destilérka má původní viktoriánské kotle a místnost pro bylinky, kde jsou všechny rostlinné ingredience skladovány. Název Beefeater je odvozen od jména dozorců, kteří střežili Tower of London. Podobiznu těchto strážců najdete na každé lahvi Beefeater Ginu.

Zpět do obchodu