Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

Bohemian Gin Makový 45% 0,5l

Bohemian Gin Makový je následovníkem původního Bohemian Ginu, který odkazuje na tradici českého kořenářství.
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: GI309
Značka: Žufánek
2 194 Kč 1 813 Kč bez DPH
Kategorie: Gin
Země původu: Česká republika
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 45%
Položka byla vyprodána…

Bohemian Gin Makový je následovníkem původního Bohemian Ginu, který odkazuje na tradici českého kořenářství. Proto v něm nenajdete cizokrajné botanicals, ale jenom tradiční české bylinky – meduňku, pampelišku, mateřídoušku nebo brusinky. A samozřejmě pořádnou dávku máku. Pití tohoto ginu je povznášející zážitek. Je to jako byste se na sluníčku natáhli na makovém poli a nechali se jím prostoupit. Takže žádné citrusy, ale jenom nejlepší české bylinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ŽUFÁNEK s.r.o. (dříve ŽUSY, s.r.o.) je legendou českého lihovarství, kterou v roce 2000 založili manželé Josef a Marcela Žufánkovi spolu se syny Martinem, Josefem a Janem. Všechny produkty jsou vyrobené podle osvědčených receptur, bez použití ochucovadel, umělých barviv a aromat. Z ovoce z vlastních ovocných sadů se vyrábí 100 % přírodní, lahodné a jemné pálenky, které mají typickou chuť a vůní. Produkce lihovaru začala tradiční Slivovicí, která se postupně rozšiřovala o různé druhy ovoce, o likéry, giny a absinthe.   

Zpět do obchodu