Prodejna a výdejna v centru Ostravy je nadále otevřena. Vaše objednávky odesíláme okamžitě.
5 hodnocení

Bombay Sapphire + Balloon Glass 40% 0,7l

Bombay Sapphire patří do kategorie London Dry ginů.
Můžeme doručit do:
20.4.2021
Skladem (> 20 ks)
Kód: GI156
Značka: Bombay
491 Kč 406 Kč bez DPH
Kategorie: Gin
Země původu: Velká Británie
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Bombay Sapphire patří do kategorie London Dry ginů. Vyrábí se již od roku 1761 a je zdaleka nejrozšířenějším a nejpopulárnějším ginem na celém světě. K jeho výrobě se používá skotské obilí a 10 bylinných příměsí, které se přidávají k původní chuti jalovce. Unikátní způsob výroby, výborná kvalita použitých ingrediencí a jejich vzájemná vyváženost, zaručují Bombay Sapphire jeho nezaměnitelný charakter. Bombay Sapphire si můžete vychutnat na ledu v koktejlech a nebo jen tak čistý. Dárkové balení obsahuje láhev a skleničku.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Poškozený obal dárkového balení 7.3.2021 13:37
Alkohol velmi dobrý, ale dárkové balení přišlo na několika místech poškozeno roztržením (někdo se snažil pravděpodobně vytáhnout láhev). Dárek bylo nutné přebalit, zdůvodnění, náhrada 50 Kč (od prodejce) s ohledem na nákup jiného dárkového obalu, vynaložený čas, poštovné je u renomovaného prodejce velmi zarážející. Očekávám precizní servis, za který si rád připlatím, takto rozhodně ne!
Odpovědět

Bombay je unikátní gin té nejjemnější chuti. Jeho výroba je skutečně originální. Zatímco obyčejný gin se nejprve udělá a až potom jsou do něj přidávány byliny, gin Bombay se vytváří s příměsí několika bylin hned od začátku. Tím je dosaženo jeho unikátní chuti. Do ginu Bombay je potupně přidáváno deset různých vzácných výtažků, které jsou umístěny v měděných nádobách a pomocí horké páry se uvolňují jejich extrakty, které jsou následně přidány do směsi, ze které gin vzniká. Výsledkem je výrazná chuť bylin a plný aromatický komplex všech přidaných chutí. Tento postup přináší výraznější, a přitom jemnější chuť. Bombay Sapphire gin je držitel mnoha ocenění.