Cihuatán Nikté 47,5% 0,7l

Salvadorský rum Cihuatán Nikté je inspirovaný květinou, jež rozkvétá jen jednu noc v roce, kdy naplní vzduch omamnou vůní jasmínu a medu.

Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem (1 ks)
Kód: RU194
Značka: Cihuatán
1 626 Kč 1 344 Kč bez DPH
Kategorie: Rum
Země původu: Salvador
Doba zrání: 12 - 15 let
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 47,50%

Salvadorský rum Cihuatán Nikté je inspirovaný květinou, jež rozkvétá jen jednu noc v roce, kdy naplní vzduch omamnou vůní jasmínu a medu. Jde o blend čtyř rumů 12 až 15 let starých. Vyznačuje se tóny růže, divoké orchideje, jasmínu, rambutanu, růžového pepře, palmových květů a muškátového oříšku. Tuba rumu Cihuatán Nikté má ručně vyráběný dřevěný vyřezávaný uzávěr. Rum z magického údolí Cihuatán Valley v El Salvadoru je stejně jako ostatní lahůdky Cihuatán výsledkem ruční práce od semínka cukrové třtiny až do láhve. Údolí údajně v dávných dobách požehnala prastará bohyně úrodností a tou nejčistší vodou. Právě ty jsou hlavními ingrediencemi zdejších skvělých rumů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rumy Cihuatán jsou ručně vyráběny v údolí v El Salvadoru, v destilerii, jež byla založena roku 2004 a je jedinou palírnou v zemi. Je poháněna obnovitelnou energií, kterou čerpá z vylisovaných zbytků cukrové třtiny. Na každý krok výrobního procesu, od sazenic cukrové třtiny přes fermentaci a destilaci třtinového sirupu a melasy až po lahvování, se pečlivě dohlíží. Místní master blender, Gabriela Ayala, vymýšlí čarovné a jedinečné rumy inspirované mayským odkazem a ze sudů, ve kterých její výtvory odpočívají, nespustí zrak.