Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

De Pirathas Dominican Spiced 35% 0,7l

Mírně pikantní chuť přetrvávající na patře. Jedná se o kombinaci dominikánských rumů s nezaměnitelnou osobností středního těla a moderního typu.
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Skladem (3 ks)
Kód: RU233
Značka: Oliver & Oliver
553 Kč 457 Kč bez DPH
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Dominikánská republika
Doba zrání: 12 - 15 let
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 35%
Mírně pikantní chuť přetrvávající na patře. Jedná se o kombinaci dominikánských rumů s nezaměnitelnou osobností středního těla a moderního typu. Krásná zlatavá barva vás oslní a vůně hypnotizuje, to jsou rumy 12-15let stáří zrající v sudech z amerického a francouzského dubu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rumy Oliver & Oliver se vyráběly na Kubě od poloviny 19. století, kdy na ostrov přišel Juanillo Oliver. Zde začal pěstovat cukrovou třtinu a z ní vyrábět rum. Rodina se přestěhovala z Kuby do Dominikánské republiky kvůli režimu Fidela Castra. V Dominikánské republice dnes vyrábí rodinná firma Oliver & Oliver rumy nejvyšší kvality, tzv. “grandes rones”. Vysoká kvalita je zajištěna kvalitními surovinami – pro výrobu se nepoužívá melasa, jak je obvyklé u jiných značek, ale čistá šťáva z cukrové třtiny. Díky tomu jsou dominikánské rumy Oliver & Oliver výraznější chuti, vůně i barvy.

Zpět do obchodu