Zveřejnili jsme termíny degustací pro rok 2024. Více zde.

El Ron Prohibido Habanero 22 Reserva box 40% 0,7l

Výsledkem je krásně jantarový rum s vůní ořechů, vanilky a jemného kouře, s chutí karamelu, vanilky, ořechů, hřebíčku, hrušek a melasy.
Prodej ukončen
Kód: RU789
Značka: El Ron Prohibido
1 061 Kč 877 Kč bez DPH 1 516 Kč / 1 l
Kategorie: Karibské rumy, Mexiko, Rumy zrající 22 let
Země původu: Mexiko
Doba zrání: 22 let
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Také v Mexiku může vzniknout skvělý rum. Místní tradice výroby sahá už do doby prvních objevů Jižní Ameriky, kdy španělské lodě převážely sudy plné třtinové pálenky Chinguirito. Konkrétně Ron 22 Reserva má základ ve vybrané cukrové třtině z okolí státu Veracruz, po zpracování odpočívající ve 22 sudech z amerického dubu. Do některých se navíc přidávají skořápky mandlí, vlašských ořechů a jádra broskví. Výsledkem je krásně jantarový rum s vůní ořechů, vanilky a jemného kouře, s chutí karamelu, vanilky, ořechů, hřebíčku, hrušek a melasy. Povedený rum z Mexika, který stojí za ochutnání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Prohibido El Rum Habanero znamená " zakázaný rum ". V roce 1700, kdy byl tento speciální druh rumu objeven, se pro skladování rumu a přepravu využívaly použité dřevěné sudy po víně. Nechte se očarovat chutí mexického rumu s podtóny švestek, sušeného ovoce s mírným ořechovým a dřevitým závěrem.

Zpět do obchodu