Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

Glenlivet 18y 40% 0,7l

Whisky The Glenlivet 18 y.o. je vznešenou symfonií lahodně koncentrovaného ovocného a květinového aromatu.
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Skladem (3 ks)
Kód: WS111
Značka: Glenlivet
1 863 Kč 1 540 Kč bez DPH
Kategorie: Skotská whisky
Země původu: Skotsko
Druh: Single Malt
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Whisky The Glenlivet 18 y.o. je vznešenou symfonií lahodně koncentrovaného ovocného a květinového aromatu. Vůně zralých hrušek. V její chuti se mísí karamel a kořeněný pomeranč s jemným podtónem dubu. Whisky The Glenlivet jsou označovány jako single malt scotch whisky, což znamená, že jde o skotskou sladovou whisky z jednoho lihovaru. Ve Skotsku je totiž více než 100 lihovarů, ve kterých se vyrábějí whisky. Ty se pak navzájem míchají. Značka The Glenlivet je však věrná jen jednomu z nich, a to Bannffshire.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Palírna The Glenlivet je jedna z nejslavnějších skotských palíren zejména díky strhujícímu příběhu zakladatele George Smitha. George Smith jako první z mnoha v roce 1824 přihlásil svou původně ilegální palírnu k legalizaci. The Glenlivet je nejstarší licencovanou palírnou ve Skotsku. Každá whisky z této produkce má ovocnou chuť s explodujícím závěrem. Patří k nejprodávanějším single malt whisky na světě. Část produkce se používá do nejlepších míchaných whisky.

Zpět do obchodu