La Maison Du Rhum Guatemala Solera 15 No.3 48% 0,7l

La Maison Du Rhum Guatemala Solera 15 No.3 je třetí exkluzivní kolekcí limitovaných edicí unikátních výrobních šarží rumů z vzácných destinací. Na patře se odhalují tóny vanilky a medu s nádechem sladkého druhů koření.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: RU911
1 692 Kč 1 398 Kč bez DPH 2 417 Kč / 1 l
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Guatemala
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 48%
Položka byla vyprodána…
La Maison Du Rhum Guatemala Solera 15 No.3 je třetí exkluzivní kolekcí limitovaných edicí unikátních výrobních šarží rumů z vzácných destinací. V každé láhvi se ukrývá směs až 15 let starých rumů, které zrají ve 4 různých typech sudů systémem solera. Svoji jemnost a komplexnost získává rum finálním zráním v sudech po delikátní odrůdě sherry Oloroso. Ve vůni převládají dřevité tóny se zmínkou koření a doznívající vanilkou. V ústech na patře se odhalují tóny vanilky a medu s nádechem sladkého druhů koření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jde o známou francouzskou značku, která funguje jako nezávislá stáčírna rumu z celého světa. La Maison du Rhum znamená v překladu „Dům rumu“. Za původem značky stojí Gérard La Viny, který miloval dobrý rum a chtěl ať se jeho syn společně s vnukem věnují rumu o něco více. A tak se rozhodli vytvořit něco speciálního a vznikl rum La Maison du Rhum.

Zpět do obchodu