Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

Legend of Kremlin Standard in Black Book 40% 0,7l

Nejkvalitnější obilný destilát z pšenice ve spojení s pramenitou vodou z vlastní artéské studny.
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: VO094
919 Kč 760 Kč bez DPH
Kategorie: Vodka
Země původu: Rusko
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Položka byla vyprodána…
Začneme s luxusní vodkou – ten nejkvalitnější obilný destilát z pšenice ve spojení s pramenitou vodou z vlastní artéské studny. Lokálně sklízené obilí spolu s bohatými živinami z půdy propůjčují vodce jedinečnou vůni s medovým nádechem. Zemité a svěží spodní proudy vytváří chuť přírodního koření, které v Legend of Kremlin komponují složitou a bohatou chuť a odráží v něm historii a region, ve kterém byl vytvořený. Limitovaná edice vodky Legend of Kremlin ve stylovém knižním boxu je vyrobená ze speciálního obilného destilátu "Lux" (ten obsahuje 96,5% alkoholu) a měkké vody artézské studny.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 21.11.2021
Kvalitu obsahu nemohu posoudit, protože to byl dárek. Ale jako dárek můžu určitě doporučit, zpracování je pěkně a všem se to líbilo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie se odehrává v podzemních sklepení kláštera, kde nyní stoji Kreml. Podstatu obilných zrn k vytvoření tohoto zajímavého elixíru využil v roce 1430 jako první ruský mnich Isidore. Kromě Moskvy zůstával mnoho let tajemstvím až do doby než se příběhy tohoto „tajemného ducha“ rozšířily do dalších oblastí. Legenda o Kremlu je jednou z mála ruských vodek, které se dodnes vyrábějí v tradičních měděných kádích.

Zpět do obchodu