Prodejna a výdejna v centru Ostravy je nadále otevřena. Vaše objednávky odesíláme okamžitě.
Neohodnoceno

Pusser's Spiced 35% 0,7l

Základní produkt lehce změnil kabát. Jinak jde o starý dobrý Pussers Navy, rum poctivé chuti s ráznou a přirozenou komplexní chutí.
Můžeme doručit do:
13.5.2021
Skladem (2 ks)
Kód: RU545
Značka: Pusser's
701 Kč 579 Kč bez DPH
Kategorie: Rum
Země původu: Barbados
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 35%
Základní produkt lehce změnil kabát. Jinak jde o starý dobrý Pussers Navy, rum poctivé chuti s ráznou a přirozenou komplexní chutí, která finišuje stopami exotického koření s dřevitým nádechem v kombinaci s karibským kořením. Námořníci z britského námořnictva dostávali tradičně od roku 1655 až do 31.července 1970 denní příděl rumu. Tuto dávku vždy vydával purser (z toho pusser), neboli lodní skladník. V roce 1979 získal Charles Tobias svolení od Britské admirality vyrábět rum podle tradičního receptu z roku 1655, a tak je dnes tento skvělý rum, původně určený jen pro námořnictvo, dostupný nám všem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pusser´s je britský námořní rum vyrábějící se na Britských Panenských ostrovech. Rum se vytváří podle starého námořního receptu jako směs několika rumů z Karibiku. Tento poctivý rum odkazuje na doby, kdy námořníci dostávali každodenní příděl rumu od takzvaného lodního skladníka Pursera (nebo Pussera). Jako důkaz, že je rum poctivý a neředěný používali gunpowder test, kdy se špetka střelného prachu polila rumem a zapálila.