Arcane Flamboyance 40% 0,7l

Rum má tmavě jantarovou barvu se zlatými a měděnými odlesky. V aroma se projevuje orientální koření, jemné pečivo, med a sladké pomeranče.
Prodej ukončen
Kód: RU053
Značka: Arcane
1 275 Kč 1 054 Kč bez DPH 1 821 Kč / 1 l
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Mauricius
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Rum má tmavě jantarovou barvu se zlatými a měděnými odlesky. V aroma se projevuje orientální koření, jemné pečivo, med a sladké pomeranče. Na patře je komplexní, vyvážený, jemný a mimořádně aromatický s tóny zralých divokých třešní, vzácného koření a starého portského vína. Limitovaná edice Flamboyance prošla výjimečným procesem pomalého zrání v sudech z třešňového dřeva. Tyto sudy obohatily již tak komplexní rum Arcane o překvapivé, elegantní, ovocné chutě. Jde o edici single cask, tj. rumy nebyly před lahvováním blendovány a obsah se tak může mírně lišit sud od sudu. Vyrobeno bylo jen 17 sudů, tedy přibližně 6 900 lahví. Na lahvi je uvedeno číslo sudu, ze kterého rum pochází, i číslo lahve z daného sudu. Arcane pochází z ostrova Mauricius, ležícího v indickém oceánu nedaleko ostrovů Reunion a Madagaskar. Rumy Arcane se vyrábí z čerstvě lisované šťávy cukrové třtiny a zachycují její plné a pronikavé aroma. Jde o originální rumy s typickými kořeněnými, pikantními tóny, které zdůrazňují všechny nuance cukrové třtiny, od těch nejjemnějších až po ty nejaromatičtější.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie kvalitních rumů Arcane se začala psát už v 18. století, kdy byl ostrov Mauricius, z kterého rumy pocházejí pod nadvládou Francouzů. Právě ti se zasloužili o vznik prvních plantáží s cukrovou třtinou a vznik prvních palíren s rumem. Arcane jsou pravé „agricole rumy“, které se nevyrábí z melasy, ale přímo z čerstvé šťávy cukrové třtiny, která jim zaručuje komplexní a mnohovrstevnatou chuť.

Zpět do obchodu