Auténtico Nativo 20y 40% 0,7l

Auténtico Nativo 20 y.o. je rum jasně jantarové barvy. Má intenzivní aroma karamelizovaných broskví, banánů a pečených ořechů.
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (4 ks)
Kód: RU065
1 228 Kč 1 015 Kč bez DPH 1 754 Kč / 1 l
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Panama
Doba zrání: 20 let
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Auténtico Nativo 20 y.o. je rum jasně jantarové barvy. Má intenzivní aroma karamelizovaných broskví, banánů a pečených ořechů. V chuti dominuje dub a minerály, ořechy, pálené dubové a cedrové dřevo. Nejlépe si jej stejně jako základní verzi 15. y.o. vychutnáte čistý, společně s výborným doutníkem či s několika kapkami vody. 20 let na etiketě znamená, že rumy, které tvoří obsah láhve, zrály minimálně 20 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Auténtico Nativo pochází z Panamy, konkrétně z centrální oblasti Herrera, ovlivněné Tichým oceánem na jedné straně a deštnými pralesy na straně druhé. Oblast oplývá bohatou vulkanickou půdou, místní třtina má velmi vysoký obsah cukru a melasa z ní je ideální pro výrobu rumu. Rum Nativo se z melasy vyrábí kontinuální destilací v klasické měděné destilační koloně z roku 1922 v destilerii Las Cabras. Zraje 15 let (nikoli solera systémem) ve vypálených sudech z amerického bílého dubu po bourbonu.

Zpět do obchodu