Depaz VSOP Réserve Spéciale 45% 0,7l

Depaz Réserve Spéciale VSOP je jedinečná směs rumů, které zrají minimálně sedm let ve speciálních malých dubových sudech.
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: RU239
Značka: Depaz
1 033 Kč 854 Kč bez DPH
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Martinik
Doba zrání: 7 let
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 45%
Položka byla vyprodána…
Depaz Réserve Spéciale VSOP je jedinečná směs rumů, které zrají minimálně sedm let ve speciálních malých dubových sudech. Je příjemně plný s dlouhým závěrem. Vůně je vynikající kombinací tabáku, čokolády, lékořice, sušeného ovoce, po níž následují tóny vanilky, švestky a dřeva získané delší dobou zrání v menších dubových sudech. Příjemně plná chuť snoubící tóny švestky s nádechem dřeva, s dlouhým jemně kořeněným závěrem. Depaz Réserve Spéciale VSOP se ideálně hodí k večeři. Jeho jedinečná chuť se plně projeví zejména v kombinaci s kořeněným provoněným jídlem z Martiniku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rum Depaz nese ve své vůni historii Martiniku. Kolébka značky Depaz, panství "La Montagne", je postaveno na výjimečném místě, na svazích hory Pelee. Půda, která se původně používala pro pěstování tabáku a chovu hospodářských zvířat, byla rychle využívána k pěstování cukrové třtiny, která se díky zlepšeným destilačním technikám výrazně rozvinula. Vyzkoušejte jedinečné rumy značky Depaz.