Flor De Cana 30y V. Generaciones 45% 0,7l

Má svůdnou vůni tropického ovoce a kakaových tónů s delikátní chutí svěžího pomeranče, třešní, spáleného hnědého cukru, vanilky se stopami skořice.
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: RU341
Značka: Flor de Caña
41 182 Kč 34 035 Kč bez DPH
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Nikaragua
Doba zrání: 30 let
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 45%
Položka byla vyprodána…
Má svůdnou vůni tropického ovoce a kakaových tónů s delikátní chutí svěžího pomeranče, třešní, spáleného hnědého cukru, vanilky se stopami skořice. Závěr je dlouhý a hladký s náznaky třtinového melasy, tabáku a třtinového cukru. Exkluzivní limitovaná edice rumu Flor de Caña zvaná V Generaciones, která zrála 30 let v jediném sudu. Z tohoto sudu bylo stočeno pouze 411 lahví. Každá lahev V Generaciones je jednotlivě očíslována a distribuována s podpisy pěti generací rodiny, která stojí za značkou Flor de Caña. Velmi unikátní je uzávěr lahve, který tvoří sopečný kráter sopky San Cristobal, na jejímž úpatí se rumy Flor de Caña rodí a zrají, a která je jednou z nejaktivnějších sopek v Latinské Americe. Součástí balení je také replika ikonické poštovní známky z roku 1902, vyobrazující sopku San Cristobal. Jedinečnost balení podtrhuje unikátní kožený obal v minimalistickém avantgardním stylu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku rumu Flor de Caňa vyrábí společnost Licorera Compañía de Nicaragua, SA (CLNSA), která je členem společnosti Grupo Pellas. Firma byla založena v roce 1937 jako distributor a výrobce rumu.  Z počátku se snažila rozvinout širokou plantáž s cukrovou třtinou a teprve následně postavila v roce 1890 svůj první lihovar v Chichigalpě. V roce 1959 byl odsud první rum exportován do Venezuely, Kostariky a středoamerických států. V letech 1963 – 1965 prošel lihovar rozsáhlou modernizací. O osm let později byl postaven druhý lihovar v Hondurasu. Společnost vyrábí skvostné rumy, které ocení jak vyzrálý gurmán, tak mladí lidé.