Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

La Maison du Rhum Batch No.4 Salvador 2011 40% 0,7l

Vzácná limitovaná edice z kolekce LMDR. Raritní ročníkový rum z nejmenší zemičky střední Ameriky s úžasným dostařením ve vzácných sudech francouzského prémiového vína Chateauneuf du Pape.

Můžeme doručit do:
30.3.2023
Skladem (1 ks)
Kód: RU1471
1 769 Kč 1 462 Kč bez DPH
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Salvádor
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%

Vzácná limitovaná edice z kolekce LMDR. Raritní ročníkový rum z nejmenší zemičky střední Ameriky s úžasným dostařením ve vzácných sudech francouzského prémiového vína Chateauneuf du Pape. Tato limitovaná edice nabízí díky mimořádnému 24-měsíčnímu dostaření ve vzácných sudech po luxusních francouzských vínech Chateauneuf du Pape komplexní, aromatický a delikátní chuťový profil se sytými a přesto jemnými kouřově-ovocnými tóny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jde o známou francouzskou značku, která funguje jako nezávislá stáčírna rumu z celého světa. La Maison du Rhum znamená v překladu „Dům rumu“. Za původem značky stojí Gérard La Viny, který miloval dobrý rum a chtěl ať se jeho syn společně s vnukem věnují rumu o něco více. A tak se rozhodli vytvořit něco speciálního a vznikl rum La Maison du Rhum.

Zpět do obchodu