Barcelo Onyx 38% 0,7l

Jantarově mahagonová barva. Aroma s jemnými tóny třešní, kávy, sušeného ovoce, vanilky a dřeva přecházející do stejné chuti.
Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem (2 ks)
Kód: RU089
Značka: Barcelo
848 Kč 701 Kč bez DPH
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Dominikánská republika
Doba zrání: 10 let
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 38%
Jantarově mahagonová barva. Aroma s jemnými tóny třešní, kávy, sušeného ovoce, vanilky a dřeva přecházející do stejné chuti. Bohatá směs prémiových rumů, které jsou starší 10ti let. Zraje v sudech po bourbonu vypálených na "heavy char”, dvakrát toustovaných (stupeň vypalování). Rum je filtrován přes stříbro a onyxové kameny, které dodávají Imperialu Onyx mimořádnou chuť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky Barceló sahá až do roku 1929, kdy mladý Julián Barceló přijel ze Španělska až do Santo Domingo, hlavního města Dominikánské republiky, a založil tam společnost Barceló & Co. Optimální produkt získat postupným experimentováním, v roce 1950 byl na trh uveden Ron Barceló (bílý a tmavý rum), později portfolio doplnil ještě Ron Barceló Añejo, Gran Añejo a Barceló Imperial. Rum se stal nejvíce oceňovaným dominikánským rumem, a i když značka střídala majitele, zůstala věrná kvalitě a těší se celosvětové popularitě.