Neváhej se přihlásit na nejbližší volný termín řízené rumové degustace ve středu 5.4.2023 od 19 hodin. Máme poslední volná místa.

Fassbind L'Heritage De Bois Poire Williams 53,8% 0,5l

Destiláty z této řady zrají v sudech vyrobených ze dřeva odpovídajícího ovocnému stromu – dodávají tak lihovině zvláštní dotek.
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Skladem (2 ks)
Kód: PO024
Značka: Fassbind
2 005 Kč 1 657 Kč bez DPH
Kategorie: Ovocná pálenka
Země původu: Švýcarsko
Druh pálenky: Hruškovice
Objem: 0,5l
Obsah alkoholu: 54%
Destiláty z této řady zrají v sudech vyrobených ze dřeva odpovídajícího ovocnému stromu – dodávají tak lihovině zvláštní dotek. Ovocné lihoviny jsou vyráběny ručně v palírně v srdci Švýcarska z ovoce, které bylo vypěstováno ve Švýcarsku. Všechny součásti produktů, jako jsou láhev, zátka, etikety a ozdoby na hrdlo láhve pocházejí od nejlepších výrobců ve Švýcarsku a Evropě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Destilerie Fassbind se pyšní titulem nejstarší palírny ve Švýcarsku. V roce 1865 byla založena teprve sedmnáctiletým Gottfriedem Fassbindem. Z výstavy v Bernu si za svoji exkluzivní třešňovicí odvezl hned několik cen. Tato dobrota byla oceněna zlatou medailí i samotným Napoleonem, Františkem Josef I. nebo ruským carem Mikulášem II. V roce 1994 pátá generace rodiny Fassbindových destilerii prodala. Několik let destilerii řídily zahraniční koncerny a v roce 2014 se vrátila zpět do švýcarských rukou. Noví majitelé, Daniela Bruggmann a Renato Wydler zajistili lihovaru titul „Destilerie roku 2017/18“. Fassbind již nepálí pouze třešňovici. Tyto ušlechtilé švýcarské destiláty se rozrostly o další ovocné pálenky, které drží zlatou medaili na světových soutěží.

Zpět do obchodu