Arcane 12y Extra Aroma 40% 0,7l

Arcane 12yo Extra Aroma vznikl z čerstvé šťávy cukrové třtiny, má netradiční chuť a zároveň se dost možná jedná nejkvalitnější rum z ostrova Mauritius.
Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem (7 ks)
Kód: RU050
Značka: Arcane
888 Kč 734 Kč bez DPH
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Mauricius
Doba zrání: 12 let
Cukr g/l: 18
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Hnědý Arcane 12yo Extra Aroma vznikl z čerstvé šťávy cukrové třtiny, má netradiční chuť a zároveň se dost možná jedná nejkvalitnější rum z ostrova Mauritius. Vůně rumu Arcane Extra Aroma je opravdu velmi výrazná a snoubí se v ní především tóny tropického ovoce, cukrové třtiny a na okraji ucítíte jemný náznak dřevitosti a koření. Chuť tohoto rumu je komplexní a mnohovrstevnatá. Je spíše vhodná pro toho, kdo rumům rozumí a dokáže si vychutnat smyslné přechody mezi jednotlivými chuťovými tóny. Od ovocných tónů, které jsou tak typické pro agricole rumy, přes tóny kokosu, vanilky až ke sladkosti cukrové třtiny a elegantních tónů dřeva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie kvalitních rumů Arcane se začala psát už v 18. století, kdy byl ostrov Mauricius, z kterého rumy pocházejí pod nadvládou Francouzů. Právě ti se zasloužili o vznik prvních plantáží s cukrovou třtinou a vznik prvních palíren s rumem. Arcane jsou pravé „agricole rumy“, které se nevyrábí z melasy, ale přímo z čerstvé šťávy cukrové třtiny, která jim zaručuje komplexní a mnohovrstevnatou chuť.