Cane Island Barbados 8y 43% 0,7l

Tmavě zlatá barva. Tento rum má dokonalou rovnováhu mezi dubovou dřevitou chutí a kořenitostí. Velmi čisté a hladké zakončení.
Prodej ukončen
Kód: RU135
Značka: Cane Island
991 Kč 819 Kč bez DPH
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Barbados
Doba zrání: 8 let
Cukr g/l: nedoslazeno
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 43%
Tmavě zlatá barva. Tento rum má dokonalou rovnováhu mezi dubovou dřevitou chutí a kořenitostí. Velmi čisté a hladké zakončení. Jedná se o produkty Single Estate Blend, tedy rumy od různých destilérií a to buď z jedné destinace nebo z jedné destilérie. Výběr je proveden s ohledem na typické prvky různých zemí původu, s respektem k jejich typickým vlastnostem a kulturním zvyklostem. Unikátní možnost ochutnat typické zástupce daných zemí od jednoho nezávislého výrobce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cane Island Rum nabízí autentickou škálu rumů z vybraných karibských a středoamerických zemí, všechny rumy skutečně reprezentují styl a tradice původu a lihovarů. Cane Island Rum v současné době nabízí rumy z několika nejznámějších rumových zemí: Barbados, Kuba, Jamajka, Dominikánská republika, Trinidad, Guadeloupe, Belize a Nikaragua. Každá z těchto zemí má dlouhou tradici výroby rumu s vlastními styly a tradicemi. Všechny rumy odrážejí skutečné vlastnosti rumu a identitu ostrova.

Zpět do obchodu