Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column Rum 47% 0,7l

Diplomatico v limitovaných lahvích Distillery Collection. Diplomatico No. 2 Barbet Rum Distillery Collection rum vzniká v destilační Barbetově koloně.
Prodej ukončen
Kód: RU257
Značka: Diplomatico
1 459 Kč –2 % 1 423 Kč 1 176 Kč bez DPH 2 033 Kč / 1 l
Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Venezuela
Doba zrání: 4 roky
Cukr g/l: nedoslazeno
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 47%
Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column Rum 47% 0,7l
1 459 Kč –2 %
Výroba rumu se v jednotlivých palírnách liší. Díky různým metodám a technikám tak může vzniknout tolik pestrých a chuťově rozdílných rumů. A velký podíl na tom mají i jednotlivá destilační zařízení. A právě k nim obrací svou pozornost Diplomatico v limitovaných lahvích Distillery Collection. Diplomatico No. 2 Barbet Rum Distillery Collection rum vzniká v destilační Barbetově koloně. Destilace v tomto zařízení probíhá dvoufázově. První, tzv. aldehydová, kolona oddělí všechny nežádoucí složky, ratifikační kolona pak výsledný destilát dočistí. A přesně tak je vyroben No. 2 Barbet, nasládlý rum s vůní tropického ovoce, chutí dřeva a citrusů. Limitovaná edice 5000 kusů celosvětově v každé várce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Diplomático je legendární značka rumu, která vznikla na konci 18. století díky velké iniciativě a vášni Dona Juancha Nieta Melendeze, který se zabýval objevováním zdrojů a procesů odpovědných za mnoho lákavých chutí tradičních nápojů ve Venezuele. Don Juancho neúnavně hledal svůj vlastní způsob výroby rumů. Zohledňoval dané životní prostředí, které výrobní proces do jisté míry ovlivňují – například tropické počasí – horko a vlhko. A tak stvořil kombinací mnoha produktů – rumů a různých šťáv a přísad. A nechal vzniknout skvělý rum s nezaměnitelným tělem a jemným aroma.

Zpět do obchodu